Mağazalarımız

HARPUTLU BAYAN GİYİM

Harputlu Bayan Giyim, 1 Asırlık geçmişe sahip olmakla beraber, aynı tarihi mağazasında hizmetini yıllarca daha iyisi vizyonuyla sürdürmektedir.

İş ahlakının ön planda tutulduğu, geçmişten bugüne kendini devamlı güncelleyen kuruluşumuz ve emektar çalışanlarımızla, günümüz bayanların moda tutkusunu tatmin etmeye ve vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

Önemli markalarla çalışmayı alışkanlık haline getirmiş kuruluşumuz , ALVİNAZÜHRE , AKER , PİERRE CARDİN , PINARŞEMS gibi ünlü markaları müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.

2017 İlk Bahar Yaz Kreasyonumuzda ürün seçimlerimizi tamamen müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde seçtiğimiz Pardesü , Ferace , Gündelik Elbise , Etek , İç giyim , Abiye , Gelinlik , Nişanlık , Bindallı gibi ürün gruplarında iddiamızı sürdürmekteyiz.

Adres : Velişaban Mahallesi , Erzurum Caddesi , No : 18 BAYBURT / MERKEZ

Telefon : 0 (458) 211 71 16


HARPUTLU MODA EVİ PINARŞEMS

HARPUTLU TEKSTİL‘in Gelinlik, Nişanlık, Bindallı, Abiye ve Aksesuarlarını müşterilerin beğenisine sunduğu, müşteri memnuniyetini kendine misyon etmiş mağazasıdır.

Bünyesinde PINARŞEMS , AN-NAHAR , SANFİORE , ALVİNA gibi ünlü markaları bulunduran mağazamız, Bayburtta Moda Evi olarak ilk ve tek olma özelliğine sahiptir.

Adres : Velişaban Mahallesi, Mehmet Efendi Sokak, No : 5 HARPUTLU BAYAN GİYİM KARŞISI, HARPUTLU AVM ÇEYİZ KAT 4 / BAYBURT / MERKEZ

Telefon : 0 (458) 333 24 35


HARPUTLU AVM ÇEYİZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARPUTLU AVM ÇEYİZ, 5 katlı toplam 1400 m² alanda, çeyizlik tüm ihtiyaçlarınızı en özel fiyatlarla karşılamayı ve bunu karşılarken en güzide markaları tercih etmiştir.

Bünyemizde KARACA HOME , PİERRE CARDİN gibi markaları barındırarak, bayanların keyifli alışveriş yapmasına olanak sağlamaktayız.

Ürün yelpazemizden kısaca bahsedersek, Avize , Ev Tekstili , Züccaciye , Mefruşat , Hediyelik Eşya , Perde , Kurs Malzemeleri , Aksesuar gibi zengin ürün çeşitliliğine sahip mağazamız, Bayburtun ilk ve tek Toplu Çeyiz Alış Veriş Merkezidir.

Adres : Velişaban Mahallesi, Mehmet Efendi Sokak, HARPUTLU BAYAN GİYİM KARŞISI,  No : 5  / BAYBURT  / MERKEZ

Telefon : 0 (458) 211 74 36

 

05 Nisan 2017
1.018 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?